top of page

Modelowanie ust kwasem hialuronowym (Croma,Neauvia)Cena zabiegu..............................................................................650zł

67793816_2363340180650906_2637460311765942272_n.jpg

Zabieg powiększania ust - jak jest przeprowadzany?

Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust - poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet, a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej.

Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Wypełnianie ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia.

EFEKTY MODELOWANIA UST

  • zwiększenie objętość wargi czerwonej,

  • modelowanie konturu ust,

  • wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust

 

Czy użycie kwasu hialuronowego na usta jest bolesne?

Ponieważ okolice ust są bardzo wrażliwe, proponujemy pacjentom znieczulenie albo przy pomocy kremu znieczulającego ok. 40 min przed zabiegiem, albo przez znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne).

Nasz zespół pomoże Ci w doborze najlepszego zabiegu dla Twoich potrzeb!

KIEDY POWSTAJE I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Po zabiegu implant jest niewyczuwalny i daje uczucie naturalnie powiększonych ust. W zależności od preparatu efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa: schemat terapii

Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w przerwie na lunch. Nie należy zażywać aspiryny i stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem.

W dniu zabiegu powinno się unikać intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.

Preparat kwasu hialuronowego jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły

ZALECENIA POZABIEGOWE

Przez kilka godzin po zabiegu powiększania ust powinno się unikać nadmiernej ekspresji w ich obrębie, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, promienie słoneczne, sauna).

Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

PRZECIWWSKAZANIA ORAZ DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

  • Kobiety w ciąży i karmiące piersią

  • Miejsca z problemami skórnymi typu zapalnego i/lub infekcje (trądzik, opryszczka...)

  • Skłonności do blizn przerostowych (keloidów), choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy

  • Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje zapalne tj. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się krwiaczek. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni

Sprawdź także inne zabiegi wykonywane w naszym instytucie, takie jak depilacja laserowa czy usuwanie tatuażu.

bottom of page