top of page

Nici PDO.............................................Cena 45,00zł/sztuka

nici4.jpg

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO to estetyczna procedura, w której wykorzystuje się nici polidoksanonowe (PDO) do poprawy jędrności i napięcia skóry. 

 

Zabieg  jest często stosowany w celu redukcji opadania tkanek skórnych, szczególnie w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Jest polecany dla osób, które doświadczają utraty elastyczności skóry, widocznych oznak starzenia się, czy niewielkiego obwisania tkanek.

 

Podczas zabiegu cienkie nici PDO są wprowadzane pod skórę za pomocą cienkich igieł lub cewników. Następnie nici są delikatnie napinane, co powoduje uniesienie skóry. Efekty są zwykle widoczne natychmiast po zabiegu, a pełne rezultaty mogą ujawnić się w ciągu kilku tygodni, gdy skóra stymuluje produkcję kolagenu w odpowiedzi na obecność nici.

 

Nici PDO są resorbowalne, co oznacza, że stopniowo się rozpuszczają, jednocześnie stymulując procesy regeneracyjne skóry. Efekty utrzymują się przez kilka miesięcy, a sam zabieg można powtarzać w miarę potrzeb.

Przed podjęciem decyzji o zabiegu , zawsze zaleca się wczęniejszą konsultację z naszym specjalistą , który oceni, czy jest to odpowiednia opcja, oraz omówi potencjalne korzyści i ryzyka.

bottom of page