BONY PODARUNKOWE

KARTY PODARUNKOWE NA MASAŻE I VOUCHERY SPA NA PREZENT
Instytut Zdrowia i Urody Ravita oferuje Bony Upominkowe (kwotowe lub na konkretny zabieg/pakiet).
Bon Upominkowy to doskonały pomysł na prezent dla ludzi dbających o swoje zdrowie, zabieganych, którzy nie cierpią na nadmiar wolnego czasu, a po ciężkim dniu marzą o chwili relaksu i spokoju. Naszym klientom dajemy możliwość zakupu i zrealizowania fantastycznych bonów upominkowych na pakiety oraz zabiegi kosmetyczne i odnowy biologicznej.
 
JAK WYGLĄDA BON?
Oferowane przez nas bony upominkowe są idealnym pomysłem na prezent z okazji takich jak: urodziny czy imieniny. Pakiety zabiegowe stanowią oryginalny upominek na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, Wieczór Panieński czy prezent pod choinkę. Państwo dokonujecie wyboru którym z oferowanych zabiegów chcielibyście obdarować najbliższą osobę, my gwarantujemy wysoki poziom usług, profesjonalne doradztwo, bezpłatne konsultacje oraz szeroką ofertę zabiegową.
Bony Upominkowe Ravita posiadają elegancką formę. Wydrukowane są na wysokiej jakości papierze i dodatkowo zapakowane w eleganckie pudełko ,przyozdobione stosownie do okazji . Bony w wersji elektronicznej (e-voucher zakupiony w naszym sklepie online) otrzymacie Państwo w formie pliku PDF do samodzielnego wydruku lub w dradycyjnej formie dostarczamy obdarowanej osobie poprzez firmę kurierska w wyznaczonym terminie.

JAK KUPIĆ BON?
Bony wystawiamy “od ręki” i wydajemy w recepcji Instytutu Ravita. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą, pod wskazany przez kupującego adres doręczenia (lub na życzenie mailem – w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku).
Bon można także zakupić za pośrednictwem naszego e-sklepu na naszej stronie.
Zakupiony w e-sklepie voucher z dostawą na email, otrzymasz w 1 minutę od zapłaty!
Istnieje także możliwość zakupu indywidualnych pakietów usług dla grup, firm!
Do Bonu możesz zamówić również ekskluzywne kosmetyki Spa z naszej oferty, które będą stanowić idealne połączenie oryginalności i funkcjonalności gwarantującej pełną satysfakcję z otrzymanego prezentu.

bon ravita 2.jpg
bon ravita 5.jpg
bon ravita 7.jpg
bon ravita 6.jpg
bon ravita 1.jpg